Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Financovanie

Naši obchodníci sú odborne školení nielen na obchodovanie s nehnuteľnosťami, ale aj na úverové a finančné poradenstvo tak, aby Vám vedeli pomôcť pri vybavovaní pre Vás najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru na financovanie Vášho „nového bývania“.

O úvere začíname reálne premýšľať v niektorej z nasledovných životných situácií:

  • kúpa nehnuteľnosti
  • rekonštrukcia, alebo modernizácia nehnuteľnosti
  • vyrovnanie partnerov po rozvode
  • konsolidácia a optimalizácia skôr poskytnutých úverov
  • výstavba nehnuteľnosti
  • prevod členských práv a povinností v prípade družstevného bytu
  • kombinácia vyššie uvedených
  • akákoľvek iná situácia, pre ktorú je človek ochotný ručiť svojou nehnuteľnosťou

Ak chcete kúpiť vysnívanú nehnuteľnosť, ale nemáte dostatok finančných prostriedkov, potrebujete úver. Možno Vás ťažia staršie úvery, či iné splátky, ktoré už nedokážete zvládnuť. Vtedy je dobrá rada na nezaplatenie. Pomôžeme Vám získať hypotekárny, či spotrebný úver za najlepších možných podmienok pre Vás. Umožňuje nám to spolupráca so všetkými najsilnejšími bankovými subjektmi na slovenskom trhu. Všetko pre Vás vybavíme bez zbytočného chodenia po bankách, úradoch, či iných inštitúciách.

Ak chcete uzavrieť životné poistenie a súčasne pritom aj niečo odložiť na horšie časy, alebo potrebujete poistiť auto, dom, či byt, možno máte rizikovú prácu, alebo koníčky, navrhneme pre Vás poistenie „šité“ na mieru.

Dajte si vypracovať bezplatne Váš finančný plán, ušetríte tisíce eur na úrokoch a poplatkoch.                                                        

Všetky potrebné náležitosti spojené s kúpou Vašej nehnuteľnosti ako aj hypotekárny úver vybavíme za Vás a tým urýchlime kúpu Vašej nehnuteľnosti.

Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle:

 +421 907 51 00 62

Našim cieľom je Vaša spokojnosť !!!