Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Bývanie pre veľkú rodinu / Dokonalá investičná príležitosť

Mestská časť: Horné Ozorovce
Obec: Bánovce nad Bebravou
Okres: Bánovce nad Bebravou
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
260 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám výnimočnú príležitosť bývania v kľudnej lokalite, v príjemnom prostredí Horných Ozoroviec, v katastrálnom území mesta Bánovce nad Bebravou mimo frekventovanej cesty.

Na nehnuteľnosť, ktorú Vám predstavíme sa dá pozerať rôznym pohľadom. Vytvorenie veľkorysého priestoru pre rozrastajúcu sa rodinu, záhradkárčenie, kombinácia bývania s podnikaním alebo vytvorenie úplne niečoho nového a tak využiť potenciál nehnuteľnosti ako dokonalú investičnú príležitosť a tak vybudovať niečo, čo v Bánovciach iba ťažko nájdete.  

Hovoríme o veľkom, priestrannom trojpodlažnom rodinnom dome s bohatým príslušenstvom a veľkým priľahlým pozemkom. Celková výmera pozemku je veľkorysých 2043 m2. Pozemok je možné rozdeliť, záhradu využiť na výstavbu ďalších dvoch rodinných domov a z rodinného domu je možné vytvoriť 2 samostatné byty. Prístup by bol možný z bočnej strany už existujúceho domu popri rieke Bebrava.

Rodinný dom o zastavanej ploche 10,5 m X 12 m (126 m2) disponuje dvomi 3 - izbovými identickými bytmi, celkovo pozostáva z 3 podlaží.  Vstup do domu je zo zadnej časti od záhrady. Plynule nadväzuje do priestorov na prízemí a na schodisko do obytných podlaží.  Každý byt ma svoj vlastný vstup cez spoločné schodisko, čo zabezpečuje maximálny komfort a súkromie.

Dispozícia:

Prízemie:

Zádverie (5,6 m2), Chodba (8,5 m2) a z nej: Garáž (10,4 m2), Technická miestnosť + sklad (18 m2) , Letná kuchyňa (21 m2), Práčovňa s WC a vaňou (8,3 m2) , Komora (5,8 m2) , Pivnica (nazvala som ju vínna nakoľko sa nachádza v podzemí (4,2 m2)

1.NP:

Chodba (11,2 m2), Kuchyňa (12 m2), Obývačka (21 m2), Izba (21,5 m2), Izba (11 m2), Kúpeľňa s vaňou a WC (8,5 m2), Komora (5,8 m2) a balkón z chodby (6 m2). = takmer 100 metrový priestranný 3 izbový byt.

2.NP 

Identické ako 1. NP

Technické parametre stavby: Rodinný dom je z roku 1976, plynové kúrenie, možnosť krbu nakoľko sa nachádza komín v kuchyni aj v obývačke, konštrukcia: obvodové múry kvádra tvárnice, vnútorné priečky tehla, stropy keramické, strecha rovná betón, asfaltová, elektrické káble meď, voda pozinok, odpady novodur, dom je napojený na kanalizáciu, voda je riešená zo studne, nový bojler na vodu, darling na vodu, plynový kotol zabezpečuje aj kúrenie aj varenie. Elektrina: 400V. Výška stropov prízemie 2,2 m, 1.NP 2,6 m, 2. NP 2,6 m.

IS: elektrina, plyn, kanalizácia, vodovod na pozemku.  

Prístavba:

V spodnej časti garáž 3,5 m X 5,5 m (19,5 m2) z montážnou jamou. Z garáže pivnica (5,3 m2). K hornej obytnej časti sa vchádza z vonku pomocou schodiska. Napojenie na elektrinu 400V.

Záhrada:

Na záhrade o veľkosti 1288 m2 sú vysadené rôzne ovocné stromky: jablone, hruška, marhuľa, slivka. Ako som už spomínala, je tu možnosť pozemok oddeliť a vystavať ďalšie 2 rodinné domy. Príležitosť či už pre rozrastajúcu sa rodinu alebo ako investícia do budúcna.

Pozývame Vás na našu videoprehliadku: https://youtu.be/C1iPC3axRy4

Cena je 260.000 EUR.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis, katastrálne konanie, úhrada kolkov na kataster, prepis energií. Taktiež bezplatné poradenstvo v oblasti financovania, ktoré zabezpečuje najvýhodnejšie podmienky na finančnom trhu. Kontakt: Mgr. Miriama Gabrišková, RSc., t. č. 0907 510 062, email: info@m-reality.sk.

Cena zahŕňa: 

- osobná asistencia a prítomnosť RK pri úkonoch spojených s notárom, bankou a príslušným katastrom

- komplexný právny servis, vyhotovenie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad

- práca so znalcom

- osobná účasť zástupcu RK pri úkonoch spojených s protokolárnym odovzdaním nehnuteľnosti 

- prepis energií a prepis u správcu bytového domu 

- úhrada poplatku za úradné overenie podpisov predávajúceho (ich) na kúpnych zmluvách

- úhrada poplatku za návrh na vklad vlastníctva do katastra nehnuteľností

- obhliadky nehnuteľnosti podľa potreby aj počas sviatkov, víkendov aj mimo pracovného času klienta

- zabezpečenie komplexného finančného servisu: od hypotekárneho úveru na bývanie až po poistenie nehnuteľností

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
2043 m2
Úžitková plocha:
2043 m2
Zastavaná plocha:
755 m2
Podlahová plocha:
378 m2
Stav:
pôvodný stav
Rok výstavby:
1976
Celková plocha:
2043 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. Miriama Gabrišková, RSc.

Mgr. Miriama Gabrišková, RSc.

Realitný maklér - Konateľ

  • rusr

Realitný maklér - Konateľ 
Hypotekárny špecialista

info@m-reality.sk

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti